#Get_Isekaid The last anime I watched is Attack on Titan which i won't survive not unless I know how to use 3dmg and fight titans. And the last isekai I've watch is Yashahime which again I probably won't survive as well. Maybe.

#Get_Isekaid The last anime I watched is Attack on Titan which i won't survive not unless I know how to use 3dmg and fight titans. And the last isekai I've watch is Yashahime which again I probably won't survive as well. Maybe.

из интересного у меня чуть-чуть поднялся скил в рисовании, аватарку для подруги рисую (я сначала выслала ей сырой скетч, а она его на аву поставила, пришлось дорисовать, а то стыдно как то
)