Tales of the fest...
The new scout banner is ridiculous. I was waiting for it for so long and when it finally came I spent 1000 stones which I have been collecting for sometime and still got nothing. I'm not trying it again...![[發火]](/cdn/img/transparent.png)
The new scout banner is ridiculous. I was waiting for it for so long and when it finally came I spent 1000 stones which I have been collecting for sometime and still got nothing. I'm not trying it again...![[發火]](/cdn/img/transparent.png)
из интересного у меня чуть-чуть поднялся скил в рисовании, аватарку для подруги рисую (я сначала выслала ей сырой скетч, а она его на аву поставила, пришлось дорисовать, а то стыдно как то
)