I take it back I'll wait until second anniversary 🥈 because they haven't got latest chapter and voice recorded 🪈 yet ,so see you my beloved Kafka . 
I take it back I'll wait until second anniversary 🥈 because they haven't got latest chapter and voice recorded 🪈 yet ,so see you my beloved Kafka . 
из интересного у меня чуть-чуть поднялся скил в рисовании, аватарку для подруги рисую (я сначала выслала ей сырой скетч, а она его на аву поставила, пришлось дорисовать, а то стыдно как то
)