very similar 🤔


I've been playing this game since high school around grade 3 or 2 (going to grade 3). I often play but like to disassemble.The gacha system is very good even though it's just one character and 10 pulls, To pull, you have to be smart so you always get high class characters, but I still have difficulty with the highest class, if I'm not mistaken
из интересного у меня чуть-чуть поднялся скил в рисовании, аватарку для подруги рисую (я сначала выслала ей сырой скетч, а она его на аву поставила, пришлось дорисовать, а то стыдно как то