Any chance?
Any chance that we will get another chance at acquiring avatar frames that we missed out on getting?
I go to change my frame and all of a sudden I see all these frames I had no idea about. That's ok, I'll just go do what I need to do to get them. Nope.
"The event is unavailable now" or "Join event to unlock". Ok, I'll just click that button to join eve...
Nope, event is finished. yikes
I guess I need to pay more attention to...something?
Missing like 22 of these things. Have no idea how that happened. Actually, I do, I think. Not enough promoting on the apps main page. Or maybe they did and I'm just blind?
Soooo.....yeah....
That would be cool if they were to bring them back, yup, that would be nice. I'm a collector, what can I say.
еще немного о лоэне:
многие считают что ему тринадцать,что является не правдой, лоэн вступил в Ордо Фавониус в ~13 лет, затем несколько лет служил экзаменатором и провел около 5 лет в великой экспедиции Варки. Сложив эти годы, получаем совершеннолетнего
завтра будут сетос/страник,послезавтра какие-нибудь юри