Yay, my first A Rank (and with Hot Spring Ticket, no less~)
YA-HA, my best run with Teio-chan ,(^v^)
Aah, I'm so happy for her. And coincidentally, she won the Hot Springs Ticket as well. How Umazing!
Would've been a fully complete run if she beat McQueen though...I only managed to beat her once, and that's not on this run....


из интересного у меня чуть-чуть поднялся скил в рисовании, аватарку для подруги рисую (я сначала выслала ей сырой скетч, а она его на аву поставила, пришлось дорисовать, а то стыдно как то