I really miss this game.. I remember like it was yesterday how devastated I was when I found out the game was being shut down. I hope one day it comes back though I highly doubt it but one can always dream!
I really miss this game.. I remember like it was yesterday how devastated I was when I found out the game was being shut down. I hope one day it comes back though I highly doubt it but one can always dream!
из интересного у меня чуть-чуть поднялся скил в рисовании, аватарку для подруги рисую (я сначала выслала ей сырой скетч, а она его на аву поставила, пришлось дорисовать, а то стыдно как то
)