LOOKING FOR A JUNIOR !Close
I need a junior who have the same time zone as me (GMT-3) or similar, so we can finish this as fast as possible (SPAN/ENG ok)
I only use discord c: (sadly, I can't upload a photo xd)
I need a junior who have the same time zone as me (GMT-3) or similar, so we can finish this as fast as possible (SPAN/ENG ok)
I only use discord c: (sadly, I can't upload a photo xd)
из интересного у меня чуть-чуть поднялся скил в рисовании, аватарку для подруги рисую (я сначала выслала ей сырой скетч, а она его на аву поставила, пришлось дорисовать, а то стыдно как то
)