I think we can't pre register. You can pre register only if you are in Japan.... Lol no problem the most important it's to have the game in the end 

I think we can't pre register. You can pre register only if you are in Japan.... Lol no problem the most important it's to have the game in the end 

из интересного у меня чуть-чуть поднялся скил в рисовании, аватарку для подруги рисую (я сначала выслала ей сырой скетч, а она его на аву поставила, пришлось дорисовать, а то стыдно как то
)