i need to get back into ensemble stars...i still dont have an Arashi 5 star card q-q....maybe ill get one one day! wait for me my sweet prince 
i need to get back into ensemble stars...i still dont have an Arashi 5 star card q-q....maybe ill get one one day! wait for me my sweet prince 
из интересного у меня чуть-чуть поднялся скил в рисовании, аватарку для подруги рисую (я сначала выслала ей сырой скетч, а она его на аву поставила, пришлось дорисовать, а то стыдно как то
)